Konya Kombi Servisi Tel: 0332 238 98 19
Servisler

Çağrı Merkezi :

0332 238 98 19

Konya Kombi Servisi , konya Demirdöküm Servisi , Konya Demirdöküm Kombi Servisi , Konya Demirdöküm Şofben Servisi , Konya Baymak kombi Servisi , konya baymak Servisi , Konya Kombi Yedek Parça , Konya Tesisat temizleme , konya Kombi Bakım , konya selçuklu Kombi Servisi , konya ferroli Servisi , konya Ferroli Servisleri , Konya eca Servisi , Konya Viessman özel servisi , Konya Vaillanat Servisi , konya Buderus Servisi , konya ariston kombi servisi , konya karatay kombi servisi , konya meram kombi servisi

Kombi Bakımı

Bakımdan Sonra kombinizin kullanım süresi uzar ,

verimi artar ve kombiniz hem daha uzun yıllar boyu size hizmet eder hem de sağlıklı bir şekilde çalışır.

en önemlisi doğalgaz tasarrufu sağlar.

Bu yüzden Mutlaka Yılda bir defa kışa girmeden kombilerinizin bakımını yaptırın.

Tüm kombi tamircileriher marka kombi tamiri yaptıklarını söyleseler de  kombi nin dilinden en iyi Yavuz Teknik kombi ustaları anlar .Yavuz Teknik kombi servisleri Tüm marka kombinizin bakımını en iyi şekilde yaparlar.

Yavuz Teknik kombi servisi numarası nı bir yere not almak her yıl düzenli kombi bakımı yapmak lazımdır.

Yavuz Teknik servisi ile çalışmak, uzmanı olmayan kişilerden uzak durmak gerekir. Her yil rutin kombi bakımıyaptırmak kombinin ömrünü uzatır ve daha az tüketimle ekonomik işletim sağlar.

Kombi arızaverdiği zaman kombi tamircisi çağirmak yerine yılın belli ayında düzenli kombi bakımıyaptırmak hembeklenmedik zamanda sizi zor durumda bırakmaz hem de daha ucuz kombi bakımı yapmanıza olanak sağlar. Kombikullanmayip tüm apartmanda merkezi sistem doğalgaz kazanı kullananlarda ise Merkezi sistem doğalgaz kazan arızası genellikle brüloryada kazan dan kaynaklı olur. Merkezi sistem kazan bakımı, yıllık olarak yapılmadığı durumda çok fazla verim ve yakıt israfi yaşanmış olur. Bu sebeple bozulup, merkezi kazan tamiri yaptırmaya gerek duymadan doğalgaz kazan bakımı nı yapmak gereklidir.

Kombi konusunda sayısız kullanıcıya ulaşması ile birlikte farklı ürünlerde de adından sıkça söz ettirmeye başlayan Demirdöküm  markası ülke genlindeki servis ağlarıyla da dikkatleri çekiyor.

Bizler Kombi yetkili servis değiliz ilk olarak bunu belirtmekte fayda var, bu yüzden ürünlerinizin garanti süresi dolmadıysa ilk olarak yetkili servisleri aramalısınız. Garanti kapsamından çıkmış olan Tüm marka ürünleriniz için özel servis firmamızı aramanız doğru olacaktır.

 

7/24 İletisim

0332 238 98 19

Kredi Karti

 

 

 

Toplam Ziyaretci

İçerik Tıklama Görünümü : 340224