« Konya DemirDoküm Servisi Tel: 0332 238 98 19
Servisler

 

 

Konya Demirdöküm Kombi , Konya Demirdöküm Kombi Servisi , konya Demirdöküm Kombi Servisleri , Konya Demirdöküm Şofben Servisi , demirdöküm konya servisi,demirdöküm konya yetkli servisi değiliz, konya demirdöküm kombi bakım , konya demirdöküm kombi servisileri, Konya Demirdöküm Özel Servisi

 

 

0332 238 98 19

 

0532 372 13 31

 

 

 

Adres: Haci Kaymak Mah Sefikcan Cad No:5F

 

 

 

 

 

Konya Demirdöküm Servisi, demirdöküm konya servisi , meram demirdöküm servisi , selçuklu demirdöküm servisi , konya demirdöküm yetklili servisi nerde. ,Konya demirdöküm kombi servisi , konya demirdöküm özel servisi,

 

Konya Demirdöküm Kombi Servisi olarak 2000 yılından bu zamana kadar demidöküm kombi servis hizmeti sunmaktayız. Firmamız Demirdöküm Teknik Servis Sizlere en kaliteli en güvenilir servis anlayısı çerçevesinde hizmet sunmaktadır.

Konya Demirdöküm klima kombi servisi ve bakımı

Garantili olarak hizmet veridiğimiz kombi teknik arıza servis hizmetlerimiz sizlere parça ve isçilik dahil tam bir yıl garanti kapsamında Kombinizin bakım zamanı geldiyse eğer bizden yardım alabilirsiniz. Kombiniz arızamı yaptı hiç düşünmeden bizi arayın sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kombi denince akıllara konfor ve rahatlığın yanında temizlikde gelir aklımıza eskiler gibi kömür toz pislik gibi can sıkan durumlardan bizi kurtarmış büyük bir icatdır.

Yaşadığınız teknik sorunlarla servis teknisyenlerimizin müdahalesine gerek duymadan yasadıgınız problemlerin getirebilmesi için operatör arkadaşlarımız yardımcı olmaktadır.Firma çalısanlarımız fırmanın kuruluşundan önce çesitli teknik servis firmalarında çesitli kademelerde çalısmıs , servisi verilen hizmetin önemine vakıf  toplam kalite bilgileri ve is disiplini ile donatılmıs olarak ise baslamıslardır. Kombi Servisi te çalısanlarımız  gelisen servis teknoloji ile birlikte çesitli dönemlerde  ve degisik firmalarda gereken egitimleri almaya  devam etmektedir.

Konya Demirdöküm  Servisi olarak 2002 yılından bu zamana kadar demidöküm kombi servisi hizmeti sunmaktayız.

 

Konyanın başlıca Meram , Selçuklu , Karatay ilçelerinde servis vermekteyiz 7/24 hizmete açıgız. Bize ulasmak için 0332 238 98 19 nol u numaradan sikayetinizi sonlandırabilirsiniz.

Konya Demirdöküm Kombi Servisinde; Kaliteli Ve 1 Yıl Garantili Hizmet, Çok Uygun Fiyatlara

Konya Demirdöküm Kombi kullanımı son yıllarda ülkemizde çok yaygınlaşmış, doğalgazın ulaşabildiği her şehirde, ilçede etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Konya Demirdöküm Kombi kullanımı; ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarında diğer alternatif olabilecek ısınma seçeneklerine göre en kolay, konforlu ve ekonomik bir araçtır. Konya Demirdöküm kombi servisi Bu alanda uzun yıllar insanların güvenini kazanarak çok başarılı işler yapan firmamız kombi ile yaşadığınız her türlü sorunda sizlere sürekli destek sağlamaktadır. Firmamız; birçok marka ve modeldeki kombilerin, bakımını, tamirini yapmaktadır. Konya Demirdöküm kombi servisi, sadece kombi alanında değil, beyaz eşya, süpürge ve klima alanında da faaliyet göstermektedir. Konya Demirdöküm kombi servisi olarak her türlü ihtiyaçlarınıza çok kısa süre içerisinde çözüm buluyoruz.

Konusunda uzmanlaşmış ve eğitimli personeli ile sizlere çok kaliteli hizmet sunmaktayız. Konya Demirdöküm kombi servisi noktasında her türlü teknik desteği sağlamaktayız. Her model ve markadaki kombi yedek parçaları ile de sizlere sıkıntı yaşatmadan, zaman kaybettirmeden destek sağlıyoruz.

Konya Demirdöküm kombi servisi ihtiyacınızda telefon etmeniz yeterli. Adresinize çok kısa süre içerisinde gönderilen teknik servisimiz; öncelikle sizlere güleryüzlü ve nazik bir şekilde yapılacak bakım faaliyeti hakkında açıklamada bulunacaklardır.

Konya Demirdöküm kombi servisi Ardından su sıcaklık testi yaparak, kombinizin verimlilik değerlerini analiz edeceklerdir. Daha sonra; kombinizin mevcut filtrelerini, bacalarını, oksitlenmiş elektrik aksamını temizleyecek, değişmesi gereken parçaları değiştirecektir. Brülör ayarını yapacak, kombinizin en sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Konya Demirdöküm kombi servis olarak, genellikle kombilerinizin bakımı adresinizde yapılmakta, servise çok nadir durumlarda getirilmektedir. Servis araçlarımızda kombi bakımı ve tamiri esnasında gerekli olabilecek çok çeşitli yedek parçalar bulunmakta olup, kombinin bulunduğu adreste, çok kısa süre içerisinde bakım yapılmakta veya tamir edilmektedir.

Konya Demirdöküm kombi servis sağlama ve garanti noktasında firmamız emsalleri olan diğer firmalara nazaran çok başarılı ve garantilidir. Kombi servisinde garantili hizmeti müşterilerine sunan tek firmayız. Konya Demirdöküm kombi servisi Kombi bakımınızı veya tamirini yaptıktan sonra uzun süre sıkıntısız ve dertsiz bir şekilde kombinizi kullanmanızı taahhüt ediyoruz. Bakımını ve tamirini yaptığımız tüm marka ve modeldeki kombilere 1 yıl servis garantisi veriyoruz. Kombi bakımı ve tamirindeki sunduğumuz kaliteli hizmete çok güveniyoruz.

Konya Demirdöküm kombi servisi olarak verdiğimiz bu yüksek kalitedeki hizmeti çok uygun fiyatlara sunmaktayız. Her türlü kombi bakım ve onarımında piyasaya göre çok uygun ve cazip fiyatlarla hizmet vererek, kaliteyi sizleri memnun edecek fiyatlarla sunmayı amaç edinerek, müşteri memnuniyetini birinci planda tutan politikalarımızı sürdürmekteyiz. Siz de her türlü Konya Demirdöküm kombi servis ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşın. Güleryüzü, kaliteli ve garantili hizmeti, profesyonel ve yetki belgeli personelden çok uygun fiyatlara alınır.

İşçilik ve Yedek Parça Garantisi

Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz. Türkiye genelinde orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamakla birlikte, Konya il sınırları içerisindeki müşterilerimize de servis hizmeti sunuyoruz.

Zamanın Müşterilerimiz İçin Değerli Olduğunun Bilincindeyiz

Sizlere hak ettiğiniz üst düzey ve ayrıcalıklı hizmeti verebilmek, çalışmalarımızı ve şirket politikamızı her geçen gün geliştirmek için özen gösteriyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz. Satış öncesi ve sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayarak, sizleri mağdur etmemek adına kalıcı çözümler sunmaktayız.

7/24 Servis Ağımız ve Çözüm Noktanız

Problemlerinizin çözüm noktasına bir telefon kadar yakın olduğunuzu, haftanın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçtikten sonra daha iyi anlayacaksınız. Çağrı merkezimiz, bütün soruların cevap bulduğu, sorunlarınıza çözüm üretmek için sizlere yardım eden, bilgilerin toplandığı, bütün personelle iletişim akışının oluşturulduğu, servisimizle ilgili öneri ve şikâyetlerin analiz edildiği, müşteri memnuniyetine dayalı bir birimimizdir.Kısacası sorununuz her ne olursa olsun çözüm noktanız Konya Demirdöküm teknik servisten geçer.

Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz. Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir. Konya Demirdöküm yetkili servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.

Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir. Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz. Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında Konya Demirdöküm kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

 

Sizin güveninizi ve takdirini kazanmak Konya Demirdöküm servisi olarak bizim için son derece önemlidir. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikâyetlerinizi önemli kılıyoruz. Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım çalışmalarımızın dışında sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası evinize teslim etme, aksesuar taleplerinin adresinize kadar ulaştırma gibi tüketici odaklı hizmetlerimiz bizleri diğer firmalardan ayıran ayrıcalıklarımızdır.

 

7/24 İletisim

0332 238 98 19

Kredi Karti

 

 

 

Toplam Ziyaretci

İçerik Tıklama Görünümü : 340216